Nieuwe Corona maatregelen SMC Almere

Naar aanleiding van het aangescherpte advies van de Rijksoverheid en het RIVM adviseren wij het volgende:

Zeg uw afspraak alleen bij de fysiotherapeut af indien u één van de volgende symptomen heeft:
– Neus verkoudheid
– Hoesten
– Keelpijn
– Koorts

Daarnaast zullen wij als extra maatregel ons team middels aangepaste roosters in tweeën splitsen. Hierdoor zal ons team gescheiden aanwezig zijn. Op deze manier hopen wij de kans op besmetting tot een minimum te beperken.

Indien u niet meer onder behandeling bent en zelf op een abonnement of kaart traint, zijn wij genoodzaakt het abonnement op te schorten. Indien u wel nog onder behandeling bent en daarnaast ook zelf op een abonnement of kaart traint, kunt u alleen in de tijden van uw eigen fysiotherapeut trainen. Informeer bij uw eigen therapeut naar zijn of haar werktijden.

Ook zijn de groepslessen afgezegd. Indien dit op u van toepassing is, zal de betreffende instructeur contact met u opnemen.

De maatregelen omtrent het meenemen van uw eigen handdoeken en het schoonmaken van de toestellen blijven van kracht.

Voor aanvullende informatie adviseren wij u de site van het RIVM en de Rijksoverheid in de gaten te houden.

https://www.rivm.nl/coronavirus/covid-19

corona: wat moet je doen?